Krtkovanie Banská Štiavnica- profI čistenie odpadov

  • Krtkovanie Banská Štiavnica a okolie.
Niekto možno považuje neodtekajúci drez v kuchyni alebo vaňu v kúpeľni za banálny problém. Tieto hypotézy by Vám ľahko vyvrátili Vaše nežnejšie polovičky, ktorým tieto závady veľmi strpčujú normálne fungovanie domácnosti. Problém s upchatým odpadom naozaj nie je pre domácich kutilov. Prepchať „kvalitne“ upchaté potrubie dokáže iba profesionálne krktovanie. Je to jediné možné čistenie odpadov, ktoré pomocou profesionálnej techniky dokáže 100% uvoľniť prietoky všetkým potrubí za dobrú cenu. Banská Štiavnica a okolie.

Pomôžeme Vám s upchatou kanalizáciou v domácnosti alebo firme

Upchaté potrubie v domácnosti vie najviacej potrápiť v kuchyni alebo kúpeľni. Prestane odtekať kuchynský drez, umývadlo, vaňa, sprchový kút. Vo WC – záchode sa hromadí voda. Upchaté odtoky odstavia aj domáce spotrebiče – či už pračku alebo nevypúšťajúcu umývačku riadu. V bytových jednotách spôsobujú problém upchaté stúpačky. V firemných a priemyselných objektoch za vyskytujú problémy aj vo vonkajšiej kanalizácii – aj pri kanalizačných prípojkách.

Všetky problémy sme schopní vyriešiť s profesionálnou a hlavne účinnou technikou:

Krtkovanie Banská Štiavnica - čistenie upchatého potrubia a kanalizácie:

Strojové krtkovanie a čistenie odpadov poskytujeme v lokalitách:

  • Banská Štiavnica, Baďan, Banská Belá, Banský Studenec, Beluj, Dekýš, Ilija, Kozelník, Močiar, Počúvadlo, Podhorie, Prenčov, Svätý Anton, Štiavnické Bane, Vysoká

Mechanické krtkovanie - čistenie odpadov

Toto krtkovanie je vhodné pre menšie priemery potrubia.

Špirálové čistenie odpadu – krtkovanie je veľmi účinný spôsob čistenia zanesenej kanalizácie a odtokov.  Tento spôsob je postavený na elektromechanickom čistení za použitia rôznych nádstavcom. Tieto násadce sú pripevnené k točiacej  pružine  – špirále, ktorá je poháňaná elektromotorom.  Na základe hrúbky potrubia a typu znečistenia sa používajú rôzne nádstavce.  Špirálové krtovanie  je vhodné na prepchávanie potrubia s priemerom od DN 32 až DN 125 – aj  s 90 stupňovými kolenami. Čistenie potrubia funguje na princípe mechanického rozbíjania prekážok v potrubí, ktoré spôsobujú upchatie odtoku. Oceľová špirála točivým vibrovaním preráža všetky usadeniny v potrubí, ktoré bránia odtoku vody a spôsobujú upchávanie. Toto strunové čistenie zdolá akúkoľvek bariéru brániacu odtoku vody aj vo veľmi dlhých úsekoch.

Čistenie kanalizácie vysokým tlakom

Toto čistenie patrí medzi najefektívnejšie spôsoby, ako vyčistiť upchatú kanalizáciu, zanesené domové stúpačky a odpadové potrubie. Vysokotlakové čerpadlo, ktoré poháňa motor, nádrž na vodu a navijak s kanalizačnou hadicou sú napevno namontované do vozidla havarijnej služby. Pomocou vysokého tlaku vody vám dokonale odstránime a strhneme usadeniny aj pevné prekážky z vašich domových stúpačiek či ležatej kanalizácie. Čistiaci tlakový stroj je obzvlášť vhodný pre odblokovanie a vyčistenie prípojok a kanalizačného potrubia od priemeru DN 110 až po DN 600. Na tlakovú hadicu je možné nasadiť rôzne vysokovýkonné hlavice na čistenie kanalizačných potrubí. Tlakové čistenie kanalizácie má oproti elektrickému strojovému čisteniu odpadov viacej  výhod a predností. Domovú kanalizáciu možno jednoducho vyčistiť z vonkajšej revíznej šachty bez nutnosti vstupu do domu. Pri čistení tlakovou vodou je minimálne riziko poškodenia potrubia, má extrémnu čistiacu silu. Jednoducho patrí medzi najefektívnejšie čistenia na svete.

FAQ - Krtkovanie Banská Štiavnica

Prečo na krtkovanie a čistenie odpadov si zavolať nás?

Je to jednoduché. Ako každá odborná služba, si vyžaduje profesionálov. Na čistenie a krtkovanie upchatých odpadov máme špičkovú techniku, ktorá je používaná už dlhé roky na celom svete. Táto technika v kooperácii s našimi skúsenosťami nám umožňuje rýchlo a dokonale vyčistiť každé potrubie. Aby sme poskytovali čo najkomplexnejšie služby sme vybavení modernou technikou na komplexné služby v oblasti voda a kanalizácia.

Kde poskytujeme profesionálne čistenie upchatých odpadov?

Krtkovanie Banská Štiavnica a okolie:

  • Krtkovanie v Banskej Štiavnici, Baďan, Banská Belá, Banský Studenec, Beluj, Dekýš, Ilija, Kozelník, Močiar, Počúvadlo, Podhorie, Prenčov, Svätý Anton, Štiavnické Bane, Vysoká

 

Krtkovanie Banská Štiavnica - Machri na upchaté odtoky

Profesionálne čistenie a krtkovanie upchatých odpadov a kanalizácií za TOP ceny v Banskej Štavnici a okolí.